Налобний LED-ліхтарик на голову вологозахищений з акумулятором
- В наявності
- Код: 660821
350 ₴
280 ₴
Зручний і багатоцільовий налобний ліхтар із 4 режимами освітлення стане вашим незамінним помічником не тільки в господарстві, а й на відпочинку, риболовлі, полюванні, під час ремонту автомобіля та багато іншого.
Ця модель ліхтарика має прекрасні експлуатаційні характеристики, продуману до дрібниць конструкцію та зручну систему кріплення у формі еластичного ременя.
Чудово підійде тим людям, які ведуть активний спосіб життя.
Особливості:
- підійде як для побутових потреб, так і під час відпочинку на природі
- система кріплення — дає змогу розмістити ліхтарик у будь-якому зручному для вас місці — на велосипедному шоломі, робочій касці або на голові
- поворотний корпус дає змогу спрямовувати промені та фіксувати в потрібному напрямку
- яскравий промінь якого завжди буде спрямований у потрібну точку
- зручний налобний ліхтар, його не потрібно тримати в руці, обмежуючи свої дії
- супер'яскравий — добре освітлюватимуться об'єкти, розташовані досить далеко від джерела світла
- конструкція захищена від пилу, піску та бризок води
- завдяки режиму стробоскопа (sos) — загубившись у лісі, ви зможете сигналізувати про своє місце перебування друзям
- LED-ліхтарик працює від акумуляторів (у комплекті)
- 3 лямки для кріплення виготовлені з приємного на дотик неопрену
Налобний ліхтар обладнаний 3 світлодіодами, які забезпечать яскравий світловий потік на дальній відстані (до 150 м). Цей ліхтар на лоб працює від двох акумуляторів 18650 Li-ion. Корпус цієї моделі ліхтарика комбінований із металу та пластику, але, попри це, корпус ліхтаря досить надійний і міцний. Має регульовану головку ліхтаря до 90 градусів. До того ж треба зазначити, що налобний ліхтар дуже зручно сидить на голові завдяки розміщенню елемента живлення на потилиці, що забезпечує рівномірний розподіл ваги ліхтарика по всій голові. Джерелом живлення слугують два акумулятори 18650, які входять до комплекту. Це чудовий ліхтар із дуже потужним світловим потоком, який стане в пригоді як у побуті, так і для інших завдань.
Характеристики:
- Бренд — Pocketman;
- Тип диода — Cree XM-L T6;
- Кількість діодів — 3;
- Кількість режимів роботи — 4 режими;
- Потужність — 200 люмен;
- Колір світіння — 4100K (Нейтральний Білий)
- Дальність світіння — 150 м;
- Оптичний зум — є;
- Живлення — 2 акумулятора 18650 (3,7V, Li-ion) — у комплекті;
- Корпус — метал + пластик;
- Нахил голови ліхтаря до 90 градусів.
Основні | |
---|---|
Стан | Новий |
Тип лампи | Світлодіодна |
Колір | Білий |
Користувальницькі характеристики | |
Тип | Настільна лампа |
Тип кріплення | Прищіпка |
Потужність лампи | 5 |
Кількість джерел світла | 28 |
Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
Колірна температура | 3900K |
Стиль виготовлення | Хай-тек |
Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
Ступінь захисту IP | 20 |
Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 280 ₴